صفحه اصلی 8 خدمات 8 مبنا (مواد بحرانی و نادر ایران)

مبنا (مواد بحرانی و نادر ایران)

تماس با ما

 تلفن:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۴-۶ 

فکس:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۷ 

پست الکترونیک:

info@innoxir.com

در خبرنامه ما عضو شوید  ما گام بسیار بزرگی را برای ایران و ارزش‌افزایی آینده‌نگر برای بخش معدنی و فلزی برداشته‌ایم و تصمیم داریم به آینده‌ی آینده‌پژوهی در این صنعت شکل دهیم. ما در اکسیر؛ بنا داریم مبنا یا مواد بحرانی و نادر ایران را به طور مستمر منتشر نماییم و بدین واسطه برای عموم علاقه‌مندان به کنشگری و سرمایه‌گذاری در این صنعت و برای خاص مشتریانمان برای انتخاب هدفمند حوزه‌های سرمایه‎‌گذاری، توسعه و انتقال فناوری، راه را هموار سازیم.

  •  ما جامع‌ترین بررسی در زمینه گزارش‌های مواد بحرانی/حیاتی جهانی را داریم و تا کنون نزدیک به ۱۰۰ گزارش جهانی را از لحاظ مواد ورودی، پیشران‌ها، روش‌شناسی و مواد بحرانی/حیاتی را به دقت بررسی و خلاصه آن را در نسخه صفر مبنا منتشر کرده‌ایم.
  • ما تا انتشار اولین گزارش مبنای ایران در سال ۱۴۰۲، به صورت مستمر و در دوره‌های ۳ الی ۴ ماهه و به تفکیک صنایع مختلف پایین‌دستی گزارش‌های پشتیبان منتشر خواهیم کرد که در سایت اکسیر قابل دسترس خواهند بود.
  • صنعت خودرو، انرژی‌های تجدیدپذیر، صنایع الکتریک و الکترونیک، باتری‌ها، نفت و گاز در کانون بررسی گزارش‌های پشتیبان مبنا قرار دارند.
  • ما به‌طور اختصاصی و به عنوان محصول جانبی مبنا، بسته‌های سرمایه‌گذاری، توسعه و انتقال فناوری برای مشتریان‌مان را فراهم می‌کنیم. برآورد و مستندات ما نشان می‌دهد هر نوع سرمایه‌گذاری آتی در بخش معدنی و فلزی بدون توجه به مبنا، بسیار پرریسک خواهد بود.
  • برای اطلاع از برنامه مبنا در ۱۰ سال آتی، پیشران‌های بحرانی/حیاتی‌شدن و خلاصه گزارش‌های جهانی به اولین گزارش مبنا مراجعه کنید.

  مسیر کلی مبنا و ارزش‌آفرینی آن برای مشتریان به صورت‌طرح واره زیر است.

  نسخه پشتیبان مبنا را دانلود کنید.

  Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.