صفحه اصلی 8 درباره ما

درباره ما

ما متخصص در ایجاد فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری و توسعه برای کسب‌وکارهای حوزه معدن و صنایع معدنی هستیم. فناوری‌های نوین را به خوبی می‌شناسیم و تیم‌های زبده و پرتجربه توسعه‌دهنده ما را پشتیبانی می‌کنند. تیم اکسیر، پیشروترین و فعال‌ترین مجموعه آینده‌پژوهی و هوشمندی فناوری را در صنعت معدن و صنایع معدنی دارد و به پشتوانه آگاهی از تحولات، روندها و تغییرات فناورانه در جهان، بهترین پیشنهادات را برای شما فراهم می‌کند.

 

  • تیم ما، سابقه ۴۰ ساله در بخش معدن و صنایع فلزی دارد و در حوزه آینده‌پژوهی و هوشمندی فناوری، اولین در این صنعت بوده و سابقه ۱۰ ساله دارد.
  • تجهیزات، فرآیندها و چالش‌های بخش معدن و صنایع معدنی را می‌شناسیم و به‌طور حرفه‌ای و نظام‌مند، بسته رصد راهکارها و پیاده‌سازی آن‌ها را برای مشتریان ارائه کرده‌ایم. ما در پرسیدن «سوال درست» و پیدا کردن «جواب مطلوب» پرتجربه و حرفه‌ای هستیم.
  • شبکه‌ای که ما را پشتیبانی می‌کنند مجموعه‌ای از شرکت‌ها و متخصصان داخلی و خارجی در حوزه فناوری‌های نوین و افراد خبره و مسلط به نوآوری در فرآیند است.
  • کوچک یا بزرگ، حقیقی یا حقوقی، بالادست یا پایین‌دست، کار ما پیوند برقرارکردن بین ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و نیازهای مختلف و خلق بازار و سودی است که همه مشتریان و ذی‌نفعان ما در آن برنده خواهند شد.
  • ما مجری پروژه‌های اصلی آینده‌پژوهی معدنی و فلزی کشور در حوزه‌های فولاد، مس، آلومینیوم، سرب و روی، سیمان، طلا، لیتیم، کبالت و نیکل بوده‌ایم و از محل این فعالیت‌ها اطلاعات ارزش‌آفرینی برای سرمایه‌گذاری و توسعه این صنایع در اختیار داریم.