صفحه اصلی 8 خدمات 8 توسعه پایدار

توسعه پایدار

تماس با ما

 تلفن:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۴-۶

 

فکس:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۷

 

پست الکترونیک:

info@innoxir.com

در خبرنامه ما عضو شوید  ما مکلف شدیم تا آینده ۲۰۳۰ تا ۲۰۵۰ معدن و صنایع فلزی و همچنین حوزه‌های معدنی آلومینیوم، مس، طلا، سرب و روی، فولاد و سیمان را بررسی و تحلیل کنیم. مهم‌ترین برونداد این بررسی، ارجحیت توسعه پایدار بر تمام عوامل دیگر بود. به عبارتی خروجی گزارش‌ها به وضوح نشان داد که جهان امروز و به خصوص ۱۰ سال آینده، بیشتر درگیر با موضوع «چگونه تولید‌کردن» است و نه «چه مقدار یا چه چیز را تولید‌کردن». تجارت شما در آینده به شدت متاثر از پایداربودن است و ما به شما کمک می‌کنیم که هم در تجارت جهانی بمانید و هم به زنجیره‌های ارزش انحصاری و صادراتی متصل شوید که صرفاً تقاضای محصول مبتنی‌بر پایداری دارند.

  • به واسطه انجام چندین پروژه تقاضا محور، ما مصادیق هر ۱۷آرمان توسعه پایدار سازمان ملل متحد در بخش معدن و صنایع معدنی و شاخص‌ها و راهکارهای مربوطه را مستند کرده‌ایم و بانک اطلاعاتی ما به‌صورت مستمر و در خلال فعالیت‌های روزانه در حال تکمیل است. ما برای شما بهترین الگوها و اقتصادی‌ترین آن‌ها را ارائه خواهیم کرد.
  • الگوهای جهانی و انجمن‌های تراز بین‌المللی برای گزارش‌دهی پایداری را می‌شناسیم و اسلوب گزارش‌نویسی لاتین و فارسی یک گزارش تراز پایداری را می‌دانیم. اگر می‌خواهید بین‌المللی باشید یا محصول صادر کنید، می‌بایست برای پیوست‌کردن این گزارش‌ها آماده باشید.
  • ما اولین مجموعه‌ای هستیم که به‌طور نظام‌مند در زمینه شهرکاوی (معدن‌کاری شهری Urban Mining) مطالعات کارشناسی مفصل کرده‌ایم. شهرکاوی ذیل اقتصاد چرخه‌ای و مهم‌ترین همیار شهرپایدار است. بخش عمده‌ای از فرصت‌های اقتصادی پیشنهادی ما به مشتریانی مبتنی بر شهرکاوی و استفاده از فرصت‌های مرتبط با بازیافت و منابع ثانویه و باطله‌ها است. از شناسایی فرصت تا خدمات پایلوت و مطالعات امکان‌سنجی و مشارکت در اجرا، مجموعه فعالیت‌های ما در شهرکاوی را در برمی‌گیرد.
  • در مطالعات کارشناسی ما پیرامون شهرکاوی، به‌طور دقیق ظرفیت‌ها و نمونه‌های جهانی در حوزه زباله‌های شهری، دورریزهای الکتریک و الکترونیک، پساب‌های صنعتی، فاضلاب شهری، پسماندهای ساختمانی، خودروهای برقی و غیربرقی، پسماندهای کشاورزی و باطله‌های معدنی بررسی شده اند.
  • ما مبدع واژه زیبای «شهرکاوی» به عنوان جایگزینی برای معدن‌کاری شهری هستیم.

  مسیر خدمت‌دهی ما در پایداری مبتنی بر طرح‌واره زیر است:

  ذیل «پایداری»، اکسیر به ‌طور مشخص در دو حوزه «شهرکاوی» و «گزارش‌دهی پایداری» ارائه خدمت می‌کند.
  برای اطلاعات بیشتر برروی آن‌ها کلیک کنید.

  گزارش‌دهی پایداری

  شهرکاوی