صفحه اصلی 8 خدمات 8 تحول دیجیتال

تحول دیجیتال

تماس با ما

 تلفن:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۴-۶ 

فکس:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۷ 

پست الکترونیک:

info@innoxir.com

در خبرنامه ما عضو شوید  به پشتوانه تعریف، هدایت و مشارکت در پروژه‌های آینده‌نگر، ما توانسته‌ایم در ۵ سال گذشته مفهوم انقلاب صنعتی چهارم در بخش معدنی و فلزی را به سطح راهبردی ارتقاء دهیم و جریان‌ساز باشیم. علاوه‌براین مقید به نوآوری باز و همراهی اکوسیستم دانش‎بینان در زمینه هوشمندسازی و تحول دیجیتال بوده‌ایم، به همین سبب شبکه‌ای از مجموعه‌های داخلی و خارجی توانمند و با محصولات متنوع در کنار خود داریم. اگر می‌خواهید شرکتی برای آینده باشید، «گذار و تحول دیجیتال» یکی از مهمترین نیازهای شماست. آماده‌ایم در این سفر با هم باشیم. اگر شما محصولی برای تحول دیجتال شرکت‌ها دارید، به شبکه اکسیر هوشمندی بپیوندید.

  • تاکنون به صورت تقاضا محور، ما مصادیق و کاربردهای فعلی و بالقوه فناوری‌های اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، بلاکچین، پهپادی، چاپ سه‌بعدی، واقعیت افزوده و مجازی را در بخش معدن و صنایع فلزی شناسایی و مستند کرده‌ایم. همچنین تاکنون بیش از ۲۵۰ استارتاپ فعال در صنعت معدن و صنایع فلزی را شناسایی و راهکار فناورانه آن‌ها را تحلیل کرده‌ایم. ما جامع‌ترین بانک مصادیق فناوری‌های نوین را در بخش معدنی و فلزی داریم.
  • تیم ما با چندین شرکت فعال و صاحب راهکار و محصول فناورانه در حوزه کلان‌داده، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و بلاکچین طرف همکاری است و هنگام طراحی پروژه‌ها، ما توانمندی علمی و اجرایی را با یکدیگر به عرصه می‌آوریم.
  • ارزیابی سطح بلوغ دیجیتالی، دیده‌بانی فناوری اختصاصی، نیازسنجی فناورانه و نهایتاً محصول‌محوری، ابزارهای متنوع ما برای اطمینان از موفقیت گذار دیجیتال در شرکت‌ها هستند.
   مسیر خدمت‌دهی ما در تحول دیجیتال مبتنی بر طرح‌واره زیر است:

  ذیل «تحول دیجیتال»، اکسیر به ‌طور مشخص در سه حوزه «نیازسنجی فناورانه»، «ارزیابی بلوغ دیجیتال» و «هوشمندسازی» ارائه خدمت می‌کند.
  برای اطلاعات بیشتر برروی آن‌ها کلیک کنید.

  هوشمند‌سازی

  ارزیابی بلوغ دیجیتال

  نیازسنجی فناورانه