میلاد سلیمانی

در خبرنامه ما عضو شوید  میلاد سلیمانی

   رئیس دپارتمان فرصت‌های سرمایه‌گذاری

  میلاد سلیمانی از اولین افرادی بود که برای همکاری در کلان پروژه‌ها در سال ۱۳۹۷ به تیم هوشمندی پیوست و هم‌زمان با تاسیس شرکت اکسیر برای مدیریت دپارتمان فرصت‌های سرمایه‌گذاری، به این شرکت جذب شد. در حال حاضر، اداره مهم‌ترین دپارتمان اکسیر بر عهده ایشان است.

  نقش میلاد سلیمانی در شرکت اکسیر، مدیریت فرآیند خلق محتوای ارزش‌آفرین، طبق سفارش دریافتی از مشتریان از طریق تقسیم‌ و تجمیع کار کارشناسان شرکت اکسیر است. در سال‌ها اخیر، آموزش نیروهای تازه‌وارد و استانداردسازی فعالیت‌ها و در عین حال بهبود و خلاقیت مستمر در خروجی‌های تیم هوشمندی و شرکت اکسیر برعهده میلاد سلیمانی بوده است.
  اغلب زمان سلیمانی در شرکت اکسیر به پشتیبانی علمی و فنی از تیم کارشناسی شرکت اکسیر برای پیشبرد پروژه‌های جدید، صرف می‌شود. همچنین مدیریت فرآیند اجرای پروژه‌ها و اطمینان از ارائه خروجی مناسب در زمان مقرر و تخصیص حرفه‌ای نیازهای پروژه به توانمندی‌های کارکنان از وظایف ایشان است. علاوه‌براین‌، آموزش مستمر نیروها و اطمینان از روزآمدی دانش کارشناسان شرکت اکسیر از جمله مهم‌ترین اولویت‌های میلاد سلیمانی است.
  تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد میلاد سلیمانی در حوزه متالورژی استخراجی از دانشگاه صنعتی شریف بوده است و فعالیت‌های تحقیقاتی کارشناسی ارشد ایشان متمرکز بر استحصال لیتیوم و نانوغربال‌ها بوده است. تجربه بینارشته‌ای و عملی سلیمانی در حوزه آینده‌پژوهی و استخراج مواد حیاتی مانند لیتیوم، نمونه قابل توجهی از توسعه نیروی انسانی برای تحول صنعت است.