طیبه صالحی

در خبرنامه ما عضو شوید  طیبه صالحی

  مدیرعامل

  طیبه صالحی از اولین افرادی بود که به تیم آینده‌پژوهی و هوشمندی فناوری معادن و صنایع فلزی در سال ۱۳۹۲ شکل داد و در سال ۱۳۹۹ نیز با مشارکت هم‌تیمی‌های خود، اکسیر را بنیان گذاشت. در حال حاضر، صالحی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت اکسیر است.

  طیبه صالحی، علاوه بر نقش‌های مرسوم مدیریتی در یک کسب‌وکار نوآورانه و فناورانه، مسئولیت تضمین رشد مستمر شرکت اکسیر و اطمینان از رضایت مشتریان از خدمات این شرکت را به عهده دارد. به‌طورخاص، شناسایی ظرفیت‌های انسانی و شرکتی در بیرون از اکسیر و خلق فرصت‌های جدید همکاری و هم‌افزایی، مسئولیت ایشان است. در دهه اخیر، عمده فعالیت‌های طیبه صالحی، متمرکز بر کشف فرصت‌های اقتصادی و تبدیل آن به بسته‌های کسب‌وکاری برای سرمایه‌گذاران با مدیریت یک تیم توانمند و حرفه‌ای بوده است.

  عمده زمان صالحی در شرکت اکسیر، به معرفی بسته‌های کسب‌وکاری و تحلیل فرصت‌های جدید و مزیت‌آفرین برای مشتریان طرف قرارداد شرکت و مدیریت فرآیند سرمایه‌گذاری، مقیاس‌دهی و تجاری‌سازی با شرکای راهبردی اکسیر صرف می‌شود. اولویت کاری و زمانی طیبه صالحی، شبکه‌سازی و تعریف مناسب ترین بسته کسب‌وکاری برای مشتریان و اطمینان از رضایت آن‌ها از فرآیند و نتیجه کار است. همچنین فرآیند شناسایی استعدادهای انسانی و جذب آن به مجموعه اکسیر از جمله وظایف و مهارت‌های کلیدی صالحی است.

  طیبه صالحی علاوه بر تحصیل در مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های تراز اول و معتبر ایران، در حوزه MBA (گرایش مدیریت بازاریابی) نیز تحصیل کرده است. تجربه هم‌زمان صالحی در مدیریت و انجام مطالعات امکان‌سنجی و آینده‌پژوهی در بخش معدنی و فلزی، توانمندی‌های او را برای ارائه فرصت‌های نوین کسب‌وکاری به این صنعت، متمایز کرده است. از لحاظ شخضی و حرفه‌ای، صالحی در انجمن‌ها و گروه‌های مختلف مرتبط با توسعه پایدار فعال است و کنشگری در این زمینه برای او یک اصل حرفه‌ای و کلیدی است.