هومن فرزامی

در خبرنامه ما عضو شوید  هومن فرزامی

   مدیر نوآوری و توسعه کسب‌وکار

  هومن فرزامی از ابتدای شکل‌دهی به تیم آینده‌پژوهی و هوشمندی فناوری معادن و صنایع فلزی در سال ۱۳۹۲ و  تأسیس اکسیر در سال ۱۳۹۹ به این مجموعه و شرکت پیوسته و از بنیان‌گذاران آن‌ها بوده است. ایشان درحال حاضر رئیس هیئت مدیره و مدیر نوآوری و توسعه کسب‌وکار شرکت اکسیر است .

  نقش هومن فرزامی در شرکت اکسیر، مدیریت فرآیند خلق ارزش و ثروت برای مشتریان از طریق آینده‌پژوهی تا پیاده‌سازی راهکار فناورانه است. در دهه اخیر، فرزامی به‌طور متمرکز هدایت یک تیم حرفه‌ای را در حوزه آینده‌پژوهی و رصد فناوری در بخش معدن و صنایع معدنی بر عهده داشته و به عنوان یک آینده‌پژوه پیشرو در این صنعت شناخته‌شده‌ است.

  فرزامی زمان قابل‌توجهی را در شرکت اکسیر، به تحلیل گزارش‌ها و داده‌ها، بررسی مسائل مشتریان و راهبری نیروی انسانی اکسیر برای شناسایی و ارائه راهکار اختصاص می‌دهد. همچنین، ساختار‌دهی به نیازهای مشتریان در جلسات مشترک و طراحی مسیری برای ثمربخشی پروژه‌ها، از اولویت‌های کاری و زمانی ایشان است. هومن فرزامی، مسئول تحقق شعار «یک گام فرم، یک گام محتوا» برای بهبود مستمر خروجی‌های اکسیر است که منجر به خلاقیت‌های مستمر، جذابیت محیط‌ کاری برای کارکنان و رضایت قابل‌توجه مشتریان در سال‌های اخیر شده است.

  تحصیلات کارشناسی هومن فرزامی در حوزه مهندسی صنایع-تکنولوژی صنعتی و کارشناسی ارشد در دو حوزه مدیریت صنعتی و زبان‌شناسی از دانشگاه‌های تراز اول و معتبر ایران بوده است. فرزامی علاوه بر تجربه عملی و سابقه کم‌نمونه در حوزه آینده‌پژوهی و هوشمندی فناوری در صنعت معدن و صنایع معدنی، به‌طور حرفه‌ای در زمینه تحول صنعت معدنی و فلزی کشور به آینده «هوشمند، سبز و پایدار» کنشگری می‌کند و به همکاری با اهل رسانه و قلم‌زدن در نشریات ترویجی متعهد است.