پلتفرم تام

تماس با ما

 تلفن:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۴-۶

 

فکس:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۷

 

پست الکترونیک:

info@innoxir.com

در خبرنامه ما عضو شوید  پلتفرم «تام» که از سرواژه‌های «تحلیلی»، «آتی‌نگر» و «مدیریتی» حاصل شده است، پلتفرم متمایز ما برای مشتریان راهبردی اکسیر است. ما به پشتوانه اطلاعات آینده‌نگر، تحلیل‌های کارشناسی و شبکه خبرگان وابسته به اکسیر، به صورت مستمر برای این مشتریان محدود گزارش تهیه می‌کنیم تا این گزارش‌ها را در اقدامات روزانه مدیریتی به ویژه در حوزه خرید، فروش و سرمایه‌گذاری مورد استفاده قرار دهند. دانش تحلیلی ما به واسطه پروژه‌های آینده‌نگر و متقاضی‌محور صورت گرفته است و اجرایی‌شدن پیشنهادات ما در گزارش‌های پیشین مشتریان، پشتوانه‌ای برای اعتماد به اکسیر است. شرایط عضویت در این پلتفرم با توجه به مسائل ناشی از رقابت، خاص و ویژه است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  • در پلتفرم تام، اطلاعات عرضه، تقاضا، قیمت، تحلیل پایگاه‌های اطلاعاتی جهانی و گزارش‌های آینده‌نگر تازه منتشر‌شده به صورت خلاصه و مدیریتی در اختیار شماست.
  • در تحلیل‌های هفتگی و ماهانه پلتفرم تام، برای کنشگری و اقدام راهبردی برای مدیریان بخش معدنی و فلزی، راهکار پیش‌بینی شده است.
  • شرکت اکسیر متعهد است که از داده پلتفرم تام و گزارش‌های تحلیلی آن، رقبای مشتریان استفاده نکنند و انحصار اطلاعاتی وجود داشته باشد.
  • به صورت سالانه برای ذی‌نفعان پلتفرم یک نشست اختصاصی در قالب نشست‌های تکنتیوم برگزار می‌شود. در این نشست‌ها، ریسک‌های و فرصت‌های سال آتی در زنجیره و فرصت‌های اصلی پیش‌رو تشریح خواهد شد.

  در طرح‌واره زیر در مورد منابع اطلاعاتی پلتفرم و شیوه گزارش‌دهی و نشست‌های آن توضیح داده شده است.