صفحه اصلی 8 میدان نوآوری 8 دوره آموزشی

دوره‌های آموزشی

تماس با ما

 تلفن:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۴-۶

 

فکس:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۷

 

پست الکترونیک:

info@innoxir.com

در خبرنامه ما عضو شوید  ما جنبه متفاوتی از آموزش را در اکسیر مدنظر داریم. در واقع آموزش که ما برای مشتریان درنظر گرفته‌ایم مبتنی بر درس‌آموزه پروژه‌ها، آینده‌پژوهی و زیست پژوهشی ماست. علاوه‌براین ما در اکسیر تلاش داریم که به بهترین نحو مفاهیم و فناوری‌های نوین در بخش معدنی و فلزی را درک کنیم و با کسب تجربه و تخصص، آن را به مشتریان در قالب آموزش منتقل کنیم. آموزش‌های اکسیر پیشرو و روزآمد است و موضوعاتی که ما ارائه می‌کنیم قبل‌تر در جایی ارائه نشده است. اگر می‌خواهید به‌روز و عمیق باشید و درعین حال مطالب کاربردی و ارزش‌آفرین بیاموزید، آموزش‌های ما در اکسیر در اختیار شماست.

  • برنامه‌های آموزشی اکسیر مستمر هستند ولی در فاصله‌های دقیق زمانی برگزار نمی‌شوند زیرا ارائه یک دوره آموزشی در اکسیر به ظهور مفاهیم نو و کسب تجربه و انجام پروژه در مورد آن بستگی دارد.
  • برنامه آموزشی ما صرفاً محدود به آن‌دسته از نیاز مشتریان است که پاسخ‌های آینده‌نگرانه و نوآورانه دارند. لذا با وجود حوزه تقریبا محدود، تمرکز و تخصص ما در این بخش آموزشی، برای اکسیر و مشتریان ارزش‌آفرین است.
  • بخشی از مفاد دوره‌های آموزشی ما از فرآیند انجام پروژه و واکنش مشتریان به موضوعات مطرح‌شده در پروژه حاصل می‌شود. با این رویکرد، اکسیر تقاضامحوربودن آموزش را محک می‌زند.
  • برگزاری دوره‌های بین‌المللی و دو مدرکه، با هدف تبدیل به مدیر تحول دیجیتال، در حال نهایی‌شدن در اکسیر است. ما موفق شدیم موافقت مجموعه‌های پیشرو در جهان و مراکز معتبر داخلی را برای چنین دوره‌ای کسب کنیم. جزئیات این برنامه به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

  برای اطلاع از برنامه‌های آموزشی اکسیر، در بخش خبرنامه ما ثبت نام کنید.