تکنتیوم

تماس با ما

 تلفن:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۴-۶

 

فکس:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۷

 

پست الکترونیک:

info@innoxir.com

در خبرنامه ما عضو شوید    رویداد تکنتیوم، یک برنامه اثربخش برای اقتصاد مشتریان ما و هم‌زمان تصمین روزآمدی دانش آنهاست. در کنار شبکه‌سازی بین مشتریان ویژه و مخاطبان اصلی تکنتیوم، ما در اکسیر بنا داریم که تکنتیوم را به اصلی‌ترین رویداد سرمایه‌گذاری توسط سرمایه‌گذاران فرشته تبدیل کنیم. در حال حاضر شرکت اکسیر طرف اعتماد یک گروه از سرمایه‌گذاران فرشته است. ارتباط‌دهی بین پروژه‌های توسعه‌ای، برنامه‌های آتی مشتریان و سرمایه‌گذاران فرشته، از طریق رویداد تکنتیوم فراهم می‌شود. علاوه براین، رویداد تکنتیوم متمرکز بر ارائه مفاهیم نو و تشریح آن‌ها برای مشتریان در بخش معدنی و فلزی است. ما در اکسیر بنا داریم که با رویدادهای اثربخش و محدود به مشتریان راهبردی، آینده رقابت را برای این دسته از مشتریان تضمین کنیم.

    • انتخاب موضوعات برای تکنتیوم، برآمده از جدیدترین پژوهش‌ها و رصدهای اکسیر است و روزآمدی آن برای شما تضمین شده است.
    •  پژوهشگران و کارشناسان اکسیر، زیست کاری روزانه‌شان مبتنی بر شناسایی روندها و موضوعات کلیدی و نوین است، ما به صورت نظام‌مند این موضوعات را وارد برنامه رویداد تکنتیوم می‌کنیم.
    •  تیم‌های فناور و پیشنهادات آن‌ها، پیش از طرح در تکنتیوم از چندین مرحله ارزیابی اکسیر عبور می‌کنند. به‌طور خاص این تیم‌ها دارای مطالعات امکان‌سنجی و طرح کسب‌وکار و مطالعات پشتیبان آینده‌پژوهی در تأئید ایده هستند.

    در طرح‌واره زیر ورودی‌های تکنتیوم و خروجی‌های اصلی آن برای مشتریان ترسیم شده است.