صفحه اصلی 8 میدان نوآوری

میدان نوآوری

تماس با ما

 تلفن:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۴-۶

 

فکس:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۷

 

پست الکترونیک:

info@innoxir.com

در خبرنامه ما عضو شوید  میدان نوآوری، نزدیک‌ترین و تعاملی‌ترین ما با مشتریان پیشرو است. همچنین این میدان برای هم‌افزایی، دانش‌افزایی و خلق فرصت‌های مشترک شکل گرفته است. تجربه ما در برگزاری نشست‌های حضوری با نام «تکنتیوم» و دوره‌های آموزشی در زمینه مفاهیم نوین و فناورانه، منجر به خلق فرصت‌های کسب‌وکاری برای مشتریان ویژه ما شد. در سال اخیر، با اعتماد به مجموعه نوآفرینان اکسیر، مجموعه‌ای از گزارش‌های تحلیلی مستمر (در موعد هفتگی و گزارش تجمیعی ماهانه، فصلی و سالانه) در صنعت آهن و فولاد تهیه می‌کنیم که پایه به صورت تعاملی در پایگاه دیجیتال ما برای مشتریان در دسترس است. برپایه این اطلاعات، پلتفرم آنلاینی نیز با دسترسی محدود وجود دارد (با نام پلتفرم تام) و ما در این پلتفرم متعهد به انتشار محدود اطلاعات بین ذی‌نفعان خاص هستیم. به عبارتی، از نشر اطلاعات تحلیلی‌مان به مشتری به سایر رقبای صنعتی جلوگیری می‌کنیم و مشتری ما اطمینان دارد که در حوزه فعالیت خود، انحصار اطلاعاتی و تحلیل آینده‌نگر دارد. برنامه آتی شرکت نوآفرینان اکسیر، گسترش حوزه خدمات پلتفرم به فراتر از صنعت آهن و فولاد و به طور خاص به «مواد خام بحرانی و نادر ایران» است.
  با خدمات میدان نوآوری اکسیر می‌توانید به اطلاعات و دانش به‌روز و ارزش‌آفرین دسترسی داشته باشید و با داشتن مزیت قابل‌توجه نسبت به رقبا، در مسیر رشد و پرچمداری در صنعت باشید:

  • نشست‌های حضوری و آنلاین تکنتیوم، تاکنون فضایی برای معرفی استارتاپ‌ها، فناوری‌های جدید در بخش معدنی، مفاهیم نو مانند اقتصاد چرخه‌ای و بلاکچین در معادن و صنایع فلزی بوده است. ما در تکنتیوم بنا داریم که فرصت‌های مبتنی بر دانش برای ذی‌نفعان‌مان خلق کنیم.
  •  تجربه کم‌نمونه ما در داخل کشور، در گزارش‌دهی به مشتریان در زمینه تحولات قیمتی، عرضه و تقاضا در معادن و صنایع فلزی، پشتوانه پلتفرم اختصاصی-تحلیلی ما برای مشتریان است.
  •  آموزش‌های مجموعه اکسیر، برآمده از تجربه عملی و زیسته پژوهشگران اکسیر در موضوعات آینده‌نگر و تحلیلی در معادن و صنایع فلزی است. به همین سبب، از لحاظ موضوع، نوع محتوا و مزیت‌آفرینی، این دسته از آموزش‌ها خاص اکسیر است.
  •  انتخاب نام عنصر «تکنتیوم» در جدول تناوبی با توجه به وجود نشانه‌ای از واژه‌های تکنولوژی و مدیوم (یا واسطه ارتباطی) بوده است.
  •  نام اختصاصی پلتفرم ما «تام» است که از سرواژه‌های «تحلیلی»، «آتی‌نگر» و «مدیریتی» حاصل شده است.
   ذیل «میدان نوآری»، اکسیر به ‌طور مشخص در سه حوزه «پلتفرم»، «تکنتیوم» و «دوره‌های آموزشی» ارائه خدمت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر برروی آن‌ها کلیک کنید.

  دوره‌های آموزشی

  تکنتیوم

  پلتفرم تام