هوشمندسازی

تماس با ما

 تلفن:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۴-۶ 

فکس:

۰۲۱-۸۸۶۱۰۱۵۷ 

پست الکترونیک:

info@innoxir.com

در خبرنامه ما عضو شوید  نقطه عزیمت ما برای تحول در بخش معدنی و صنایع فلزی، مبتنی بر گذار دیجتال و حرکت به سمت معدن هوشمند یا کارخانه هوشمند بوده است و به‌طور مستمر و هدفمند یا از منظر فناوری به بخش معدنی و فلزی نگاه کرده‌ایم یا از منظر مسئله به راهکارهای نوین فناورانه پرداخته ایم. شاید در ۱۰ سال گذشته، هوشمندسازی موضوعی آینده‌نگر و رقابتی بوده است، اما امروزه، هوشمندسازی یک الزام و یک روال عادی بهبود در شرکت‌های معدنی و فلزی است. در شرکت‌های معدنی ایران، همچنان هوشمندسازی یک موضوع رقابتی است ولی فرصت برای همپایی با جهان اندک است. ما به حرکت شما در این مسیر شتاب می‌دهیم و همراه و همپای شما هستیم.

  •  هوش و هوشمندی به معنای حل خلاق مسئله است، ما می‌دانیم شرکت‌های بزرگ معدنی و فلزی، چه مسائلی را با چه راهکار فناورانه‌ای حل کرده‌اند و هوشمند شده‌اند.
  • کارشناسان و متخصصین فنی و دانشی ما درک جامعی نسبت به ابعاد تحولی هرکدام از فناوری‌های نوین در صنعت معدن و صنایع فلزی دارند و این درک به پشتوانه 5 سال مطالعه مستمر کارشناسی و شکل‌دهی به بانک اطلاعاتی از مصادیق و فرصت‌های فناورانه بوده است.
  • در زمینه فناوری‌هایی مانند اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، بلاکچین، پهپادی، چاپ سه‌بعدی، واقعیت افزوده و مجازی رصد نظام‌مند در بخش معدنی و فلزی داشته‌ایم و از منظر مسائلی چون ایمنی معادن و تحریم‌های فناورانه، به فناوری‌های نوین پرداخته‌ایم. ما به‌صورت مسئله‌محور یا فناوری‌محور، آماده هوشمندسازی گام‌به‌گام برای شرکت شما هستیم.
  • برای هوشمندسازی همه ما نیاز به یک نقشه‌راه و مسیر هدفمند داریم، برای طراحی این مسیر و تحقق اهداف آن، ما تخصص ویژه داریم.

  مسیر خدمت‌دهی ما در هوشمندسازی مبتنی بر طرح‌واره زیر است:

  ما در حوزه تحول دیجیتال، خدمات دیگری نیز داریم، برای اطلاعات اینجا را کلیک کنید.